Gymnázium Kroměříž uspořádalo reprezentační ples

V pátek 27.1.2023 uspořádalo naše gymnázium reprezentativní ples, kde mimo jiné proběhlo i slavnostní šerpování letošních maturantů.

V pátek 27.1.2023 uspořádalo naše gymnázium reprezentační ples, kde mimo jiné proběhlo i slavnostní šerpování letošních maturantů.

Vše začalo ve 20:00 slavností polonézou, kterou zatančili žáci 2.a 3.ročníků (tedy i sext a septim). Poté následoval proslov pana ředitele a předsedkyně rodičovské rady. Před slavnostním šerpováním proběhly ještě taneční vystoupení dívek s názvy Vězni a Španělské tanečnice.

A poté byl prostor přenechán maturantům.

Jako první byla ošerpována třída 8.A, kde šerpy předávala paní učitelka Motalová společně s paní učitelkou Procházkovou.

Po skončení této třídy přišla na řadu třída 8.B, kde pan učitel Kubík společně s paní učitelkou Procházkovou předali svými studentům šerpy.

Poté následovala menší pauza, kdy si všichni přítomní mohli zatančit za doprovodu skupiny Event jazz.

Po půl hodině následovalo šerpování třídy 4.A za přítomnosti pana učitel Hubáčka a pana učitele Skýpaly.

Před půlnočními vystoupeními následovala volná zábava. Mohli jste si vybrat, jestli si chcete zatančit na písničky od skupiny od Event jazz, a nebo zajít na disco párty, kde byl DJ Luxus. 

Také jste mohli zhlédnout ukázku sportovních tanců.

Ve 23:00 byli maturanti už nachystaní, aby předvedli svá natrénovaná vystoupení. Viděli jsme tance na dětské písničky, jak může vypadat svatba v Las Vegas, nebo jaký film si večer pustí paní učitelka Motalová.

Celá akce končila kolem 2 hodiny ranní. 

Ples byl moc hezký, doufám, že si maturanti svůj ples užili a budou na něj vzpomínat jen v tom dobrém.

A v neposlední řadě patří velké díky vedení školy a sdružení rodičů za to, že uspořádali tenhle ples.